Yurtdışına yapılan bir seyahat öncesinde titizlikle yapılması gereken hazırlıklardan biri, şüphesiz sağlık adına önlemlerimizi en iyi şekilde alarak beklenmedik durumlara karşı tedbir almaktır. Seyahat sağlık sigortası, dar ve geniş kapsamlı teminatlar ile bu amaçla sunulan çok önemli bir üründür.

Sigortacı Arılar, yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi seyahat sağlık sigortası ile sizlere sunuyor. Seyahat sağlık sigortası, Schengen (Şengen) anlaşmasına dahil olan ülkelere girişte gerekli vize için zorunlu tutulan seyahat sigortasını tam anlamıyla karşılayan teminatları içeriyor. Seyahatinizde yaşanabilecek istenmeyen durumlar karşısında önlem almanızı sağlayacak seyahat sağlık sigortası, Sigortacı Arılar tarafından sizin için planlanıyor.

Seyahat sağlık sigortası primlerinizi birlikte belirleyip, hesaplamayı yaparak size yardımcı olabilmemiz ve çalıştığımız şirketler ile birlikte en doğru değerle seyahat sigortası tekliflerinizi hazırlayabilmemiz için hemen aşağıdaki formu doldurun! Ayrıca dilerseniz 0(542) 840 88 80 numaralı telefondan çağrı merkezimizi 7/24 arayarak da bize sorularınızı yöneltebilir, teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Çok düşük primlerle ve Sigortacı Arılar farkıyla sahip olabileceğiniz bu sigorta için mutlaka teklif alın.

Seyahat sağlık sigortası nedir?
Seyahat sağlık sigortası; ulaşım yollarından birisini kullanarak yurt içinde, yurt dışına veya yurt dışından ülkemize seyahat edenleri, seyahatleri sırasında yaşayabilecekleri sağlıkla ilgili risklere ve bunlara bağlı meydana gelebilecek tüm ihtiyaçlara karşı teminat veren bir sigorta ürünüdür.
Seyahat sigortası ne işe yarar?
Seyahat sağlık sigortası; yurtdışına yapılan bir seyahat öncesinde yapılması gereken en önemli hazırlık, alınması gereken en temel tedbirdir. Seyahatinizde yaşanabilecek istenmeyen durumlar karşısında önlem almanızı sağlayacak seyahat sağlık sigortası, Sigortacı Arılar tarafından sizin için oluşturulur.
Seyahat sağlık sigortası için ne kadar ödeme yapmalıyım?
Güvenli bir seyahat programının olmazsa olmazı olan seyahat sağlık sigortası için size özel primi, seyahat sürenizi ve talep ettiğiniz teminatları göz önünde bulundurarak Sigortacı Arılar sizin için hazırlar. Seyahat sağlık sigortasında primler seyahat edilecek yere ve seyahat edecek kişinin özelliklerine göre yapılandırılır. Seyahat sigortası planı senelik olarak alınmadıkça oldukça düşük primli olan bu sigorta ürününe ait prim ödemesi bir defada yapılır
Seyahat sağlık sigortasının geçerlilik süresi nedir?
Sigortanın süresi, yurt dışına yapılan seyahatler için ülkemiz sınırları dışında çıkıldığının pasaportla tespit edildiği an itibariyle başlar ve ülkemiz sınırlarına girildiğinin pasaportla belirlendiği an itibariyle de sona erer. Yurt dışından yapılan seyahatler için ise sigorta süresi, sınırlarımıza girildiğinin pasaportla tespitinin yapıldığı an başlar. Ülke sınırları dışına çıkıldığının yine pasaportla tespit edildiği an sona erer. Yurt içinde yapılan seyahatlerde ise sigorta süresinin başlama ve bitişi sigorta poliçesinde açıklanır. Eğer sık seyahat biri iseniz senelik seyahat sigortası yaptırarak her seyahatinizde sigorta yaptırmak zorunda kalmazsınız. Senelik seyahat sigortanızı Schengen vizesi alırken de ibraz edebilirsiniz. Seyahat tarihlerinizi kapsadığı sürece bu sigorta vizeniz için geçerli kabul edilecektir.
Seyahat sigortası nasıl yapılır?
Sigortacı Arılar'a online başvuruda bulunabilir ve hemen teklif alabilirsiniz. 0(542 840) 88 80 numaralı telefonu 7/24 arayarak bize sorularınızı yöneltebilir, teklif talebinde bulunabilirsiniz. Seyahat sağlık sigortası primlerinizi seyahatiniz doğrultusunda belirler, en doğru değerle seyahat sigortası teklifinizi hazırlarız.