Güvenli ve huzurlu bir yaşama kavuşmanın en temel adımlarından biri önlem almaktır. Kişinin kendini ve ailesini koruma altına almasının yolu kaza ihtimalini göz ardı etmemektir. Bu bilinçle ferdi kaza sigortası sahibi olmak, beklenmedik kazalara karşı hazırlıklı olmak anlamına gelir.

Ferdi kaza sigortasının sağladığı güvence ile sunulan teminatlar çok kapsamlıdır. Kaza sonucu ölüm tazminatı, kaza sonucu kalıcı sakatlık tazminatı, kaza neticesinde oluşan tedavi masrafları ve kaza sonrası iş göremezlik durumunda günlük tazminat gibi teminatlar ferdi kaza sigortası kapsamında sunulur.

Sigortacı Arılar, çalıştığı şirketler arasından bu teminatlardan oluşan ihtiyaçlarınıza en uygun ferdi kaza sigortası seçeneklerini size karşılaştırmalı olarak sunar. Size sadece karar vermek kalır. Ferdi kaza sigortası yaptırdığınızda ödediğiniz primleri de belirli oranlarda vergi matrahınızdan indirebilirsiniz.

Sigortacı Arılar'ın sunduğu ferdi kaza sigortası teklifinizi almak için formu şimdi doldurun. Biz de en avantajlı ve cazip ferdi kaza sigortası teklifini size en kısa süre içerisinde ulaştıralım.

Ferdi kaza sigortası nedir?
Herkes gibi, hayatımızı güvenli bir şekilde yaşamak isteriz. Fakat maalesef, hiç olmadık zamanlarda başımıza gelmesini istemediğimiz durumlarla da karşılaşabiliyoruz. Sigorta poliçesi süresince gerçekleşen herhangi bir kaza sonucu sizi koruyan bir güvencedir. Kaza sonucu oluşabilecek tedavi masraflarını karşılamanın yanında, kaza sonucu eğer sigortalı sakat kalırsa kendisine; vefat ederse lehtarına güvence sağlar.
Ferdi kaza sigortası’nın teminatları nelerdir?
  • Beklenmedik ve ani kazalarda ölüm.
  • Sürekli sakatlık.
  • Tedavi masrafları.
Ferdi kaza sigortasından kimler yaralanabilir?
Ferdi Kaza Sigortası’ndan 18-65 yaş arası herkesin yararlanması mümkündür.