Sigortacı Arılar'ın sunduğu eşya sigortası ile hem sürekli yaşadığınız evinizdeki hem de yazlık evlerinizdeki eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Eşya sigortası, evlerdeki bütün eşyaları hırsızlık, yangın, sel ve su basması, yer kayması, kar, fırtına ve terör gibi olaylarda görülebilecek hasarlara karşı koruma altına almaktadır.

Sigortacı Arılar'ın eşya sigortası ürünü ile yıllık sadece 60 TL karşılığında, evinizdeki tüm eşyalarınızı 10.000 TL’ye kadar koruma altına alabilirsiniz.

Ayrıca 0(542) 840 88 80 numaralı telefonu 7/24 arayarak da bize sorularınızı yöneltebilir, teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Eşya sigortasının kapsamı nedir?
Sigortacı Arılar eşya sigortasını yaptırarak eşyalarınızı yangın, hırsızlık, su baskını, sel vb. birçok riske karşı güvence altına alırsınız. Bu güvenceye ek olarak sunulan kapsamlı güvence paketi sayesinde kapkaç ve gasp olaylarına karşı olay başına 250 TL’ye kadar güvence altına almış olursunuz. Eşya Sigortası ile evle ilgili tesisat ve elektrik işleri, camla kırılması, anahtar işleri ile eve doktor veya ambulans gönderilmesi gibi hizmetlerinden oluşan Konut Assistans Hizmetleri’nden de ücretsiz yararlanabilirsiniz. Eşya Sigortası ile sağlanan ücretsiz assistans hizmeti dahilinde poliçe sahibi ve aynı adreste yaşayan ailesi, ücretsiz assistans hizmetleri dahilinde 7/24 acil sağlık hizmetleri noktalarından da yararlanabiliyor.
Eşya sigortasının konut sigortasından farkı nedir?
Konut sigortası, evinizi ve içindekileri evinizde meydana gelebilecek birçok riske karşı teminat altına alan önemli bir üründür. Yangın, deprem, yıkılma, kira kaybı, sel, hırsızlık ve daha birçok riske karşı evinizi güvence altına almak için konut sigortası sahibi olmalısınız. Eşya Sigortası, özel bir sigorta ürünü olup sadece evdeki eşyaları güvence altına alan bir üründür. Kışlık konutlarla beraber özellikle kiracıları ve yazlık ev sahipleri için önerilmektedir. Uygun primleri nedeniyle de tercih sebebi olabilir.
Eşya sigortası sorgulaması nasıl yapılır?
Eşya sigortası, konut sigortaları kategorisinde ayrı bir konuma sahip bir üründür, sadece evinizde eşyaları koruma altına alır. Bu ürünle ilgili sorgulama yapmak için formu doldurarak teklif alabilir, bizi arayabilir ya da size en yakın Sigortacı Arılar mağazasına da uğrayabilirsiniz. Tüm konut sigortalarında olduğu gibi eşya sigortası teklifleri size sunulurken evinizde eşyaların doğru değerle hesaplanması ve poliçenizin buna bağlı olarak size özel olarak hazırlanması esastır.
Eşya sigortası nasıl yaptırılır?
Sigortacı Arılar olarak, anlaşmalı olduğumuz en güvenilir sigorta şirketleri arasından sizin konutunuza en uygun teklifi karşılaştırmalı olarak seçeneklerle size sunarız.
Eşya sigortası nedir?
Evimizin olmazsa olmazlarıdır eşyalarımız. Her bir ayrı bir hatıra ayrı bir güzellik taşır. Ancak eşyalarımız günlük yaşamımızda hasar görme riskiyle karşı karşıyadır. İster yazlık ister kışlık evlerimizde olsun eşyalarımızı hasar görme riskine karşı kapsamlı bir eşya sigortası ile güvence altına alabiliriz. Bu sayede olası hasarlarda maddi kayıp yaşamazsınız ve evinizde her zaman huzur ve güven içinde oturursunuz. Ziynet eşyalarınızdan antikalarınıza kadar tüm eşyalarınıza yaptıracağınız sigorta kapsamında komşularınızda gelebilecek olası zararları bile teminat kapsamına almanız mümkün. Bunların yanı sıra çilingir gibi acil durum hizmetleri, cam değişimi, evde ikamet edenlerin olası bir yaralanma halindeki masrafları, eğer evinizdeki eşyalar ve eviniz kullanılamaz duruma gelirse otel masrafları, ücretsiz ambulans, asistan desteği gibi onlarca hizmet tek poliçede size sunulan önemli hususlar. Eşya Sigortası gibi prim tutarları ve ödeme koşulları oldukça cazip olan bir eşya sigortasına hemen sahip olmak için Sigortacı Arılar'dan teklif isteyebilirsiniz.